Fustan roze me perla

29,99 

Fustan roze me perla

5 stok

Përshkrim

Fustan i zi  me perla ne pjesen e dekoltes,material sfungjer elastik dhe jo i tejdukshem.Vjen ne masat 36\38\40\42\44

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fustan roze me perla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…