Fustan jeshil saten

39,99 

Fustan jeshil saten

5 stok

Përshkrim

Fustan jeshil  vjen ne materialin saten te plote nuk ka tejdukshmeri dhe vjen ne masat 36\38\40\42\44

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fustan jeshil saten”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…