Fustan jeshil saten me temina

39,99 

Fustan jeshil saten me temina

5 stok

Përshkrim

Fustani eshte material saten ne pjesen siper dhe ne pjesen poshte cope me temine te qepur ku ka astar te brendshem dhe nuk tregon tejdukshmeri.Vjen ne masat 36\38\40\42\44

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fustan jeshil saten me temina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…