Fustan bust kaf i erret lekure

34,99 

Fustan bust kaf i erret lekure

5 stok

SKU: FK101 Kategori: Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Fustan bust ne materialin lekur ,jo i tejdukshem i plote rrin mbas trupi dhe eshte material elastik . Vjen ne masat 36\38\40\42.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fustan bust kaf i erret lekure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…