Fustan blu veref me pala

29,99 

Fustan blu veref me pala

5 stok

SKU: FB102 Kategori: Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Fustani vjen ne stilin veref ku brenda saj ka astar ,materiali ketij fustani eshte cope elastike e derdhur dhe ne masat 36\38\40\42\44

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fustan blu veref me pala”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…