fustan blu me perla

29,99 

Fustan blu me perla

5 stok

SKU: FB100 Kategori: Etiketa: , , ,

Përshkrim

Fustan blu me perla ne pjesen e dekoltes,material sfungjer elastik dhe jo i tejdukshem.Vjen ne masen 36\38\40\42\44

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “fustan blu me perla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *