Fustan blu saten

39,99 

Fustan blu saten

5 stok

SKU: FB101 Kategori: Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Fustan blu vjen ne materialin saten te plote nuk ka tejdukshmeri dhe vjen ne masat 36\38\40\42\44

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fustan blu saten”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…